Proč jsme tady

Když se daří mámám, daří se nám všem

Stát se matkou znamená vstoupit do něčeho nového, nečekaného. Do něčeho krásného a vyčerpávajícího zároveň.

Jsme tu, abychom vás přivítali a připomněli vám, že na této cestě nejste sami. Jsme tu, abychom vám pomohli na vaší cestě k nalezení toho, co to znamená být matkou.

Naše poslání

Staráme se o maminky

Zatímco nový život může přinést radost a očekávání, je to cesta, která si může vybrat daň – fyzicky, mentálně, emocionálně i mimo ni. Prostřednictvím radosti a naděje, pochybností, bezesných nocí a každého okamžiku mezi tím chceme, abyste věděli, že vás vidíme a jsme vaším spojencem na této cestě – na každém kroku.

naše historie

Společnost, která má od začátku matky na prvním místě

Výzvy naší zakladatelky v oblasti kojení vytvořily vášeň pomáhat ostatním maminkám, která stále inspiruje vše, co dnes děláme.

Když Resheda Hagen začala kojit, její bradavky prošli z citlivých na nesnesitelně bolavé. Neschopná získat úlevu od snadno dostupných produktů, neochotně uvažovala o odstavení. S povzbuzením od vedoucí ligy La Leche, aby vyzkoušela lanolin – který našel její manžel lékař v nemocniční lékárně – pocítila okamžitou úlevu. Resheda začala obhajovat výhody čistého lanolinu jako léčby bolavých bradavek a založila Lansinoh v roce 1984.

Udržitelnost

Stojíme za všemi matkami včetně matky země

Věříme, že každá rodina si zaslouží zdravou budoucnost. Náš závazek k udržitelnosti vychází z vědeckých poznatků a podporuje Cíle udržitelného rozvoje OSN.

Naše budoucnost, budoucnost našich rodin a budoucnost planety závisí na krocích, které dnes podnikneme.

Přečtěte si o našem závazku