Na co všechno lidé používají HPA® Lanolin? - Lansinoh

Na co všechno lidé používají HPA® Lanolin?

V rámci naší práce v Lansinoh se často setkáváme s nadšenými reakcemi maminek, kterým HPA® Lanolin během kojení velmi pomohl na jejich poraněné a bolestivé bradavky. Ale co s ním uděláte, když už vaše období kojení skončilo a vy máte doma zbytek “zázračné fialové mastičky”?

Posledních 15 let se od maminek neustále dozvídáme nové a nové využití našeho HPA® Lanolin, ať už ho používali oni samy, nebo jejich rodinní příslušníci. Jeho nejčastější využití jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Pro mámu 

Na několik týdnů je tu HPA Lanolin jen pro vás, milé maminky 🙂. Proč byste se ho měli vzdát i poté, co již nepotřebujete jeho zklidňující a ochraňující účinky na vaše bradavky? Níže najdete pár tipů od jiných maminek, které objevili způsob jak využít HPA Lanolin mimo kojení.

Balzám na rty 

Lanolin byl po staletí používán jako zvlhčující prostředek. V kosmetice se používá již řadu let, takže není žádným překvapením, že vám pomůže udržet také vaše rty hladké a zvlhčené.

Popraskané paty 

Jako čerstvá maminka, i vy budete pravděpodobně uspávat vaše miminko v kočárku nebo v šátku a nechodíte se s ním pár kilometrů denně. O vaše paty se postará HPA Lanolín- stačí, abyste si na ně nanesli tenkou vrstvu před spaním a uvidíte zázrak.

Záděry kolem nehtů

Pokud jste váš rituál kolem nehtů zahodili kvůli miminku ven oknem, HPA Lanolin vám pomůže zahojit záděry kolem nehtů a zjemnit pokožku prstů.

Balzám na obočí

Všichni dobře víme, že pěkně tvarované obočí ví zcela změnit tvář, ale uvědomili jste si také, že nemusíte utrácet na drahé produkty na obočí? Použijte HPA Lanolin na udržení vašeho obočí v požadovaném tvaru.

Pro tatínka

Pokud již váš partner objevil skryté poklady vaší hygienické taštičky, zkuste mu ukázat i HPA Lanolin! Seznam níže vám pomůže i při rozmýšlení o tom, co si třeba sbalit na cesty.

Spálená & šupinatá pokožka

Spálit se na slunci dokáže každý z nás, ale my osobně jsme zjistili, že naši partneři a naši otcové častěji potřebují připomínat používání opalovacího krému. Pokud víte, že se to týká i vás, máme pro vás produkt, který máte hned po ruce. Použít se dá zejména tehdy, když naši muži zapomněli nebo ignorovali naše rady, neboť “vždyť je venku příliš oblačno” 😉. Potřebovat budete pouze tenkou vrstvu jako při otevřené ráně, pokud byste chtěli léčit závažné spálení pokožky sluncem, doporučuje se prodiskutovat jakékoliv postupy s doktorem.

Rány po holení

Mnoho mužů používá krém po holení na rány, které si při holení způsobily. Můžete se však ušetřit od pálivé bolesti tím, že si natřete rány tenkou vrstvou našeho HPA® Lanolinu.

Červený nos z rýmy

Pokud má váš partner problém s rýmou a jeho nos je bolavý, malé množství HPA® Lanolinu ho ochrání a zmírní bolest.

Odřeniny

Pokud váš partner rád běhá nebo pokud má poraněnou pokožku kvůli nadměrnému tření, HPA® Lanolin mu může pomoci urychlit proces hojení. Nezapomeňte také dostatečně větrat postižené místo.

Pro dítě 

Nejčastější důvod, proč maminky sahají po HPA® lanolinu jsou jejich bolestivé bradavky v důsledku nesprávného přisátí miminka. Jedním z hlavních benefitů použití našeho Lansinoh HPA lanolinu je, že ho nemusíte před kojením odstrániť- je zcela bezpečný pro vás i vaše miminko. Nicméně, existují i další použití HPA lanolinu pro miminka:

Krém na opruzený zadeček

Náš HPA® Lanolin má tutéž konzistenci jako množství jiných krémů na plenkové opruzeniny. Navíc, jelikož obsahuje pouze jednu jedinou ingredienci, můžete si být dokonale jisti tím, co dáváte na dětskou pokožku.

Vyrážka ze slin

U většiny miminek se často vyskytnou znaky prořezávání zoubků dávno předtím než reálné zub vyjde ven. Kvůli nadměrné produkci slin, která se v tomto období u nich často vyskytuje, se jim občas mohou vyhodit drobné vyrážky. Bývají zejména kolem úst, na jejich bradě, krku a hrudi. Náš HPA® Lanolin pomůže ochránit a urychlit hojení postiženého místa.

Oděrky kolena

Všechny naše miminka jednou budou batolata, které začnou lézt a později i chodit. Dokud se dostatečně naučí koordinovat své pohyby, HPA® Lanolin jim ochrání a urychlí hojení drobných ran, které vzniknou zejména při pádech. Při závažnějších a hlubších poraněních je samozřejmě důležitá konzultace s vaším doktorem.

Pro teenagera

Když se váš drobeček stane teenagerem, začnete čelit dalším novým výzvám. Od procesu, kdy ho budete učit dělat správná rozhodnutí, po dobu, kdy mu postupně odevzdáte stále více odpovědností za něj samého. Všechny tyto jsou velmi potřebné, ale věděli jste, že HPA® Lanolin vám může pomoci vyřešit pár běžných teenagerských problémů?

Jizvy po akné

Akné je pro většinu puberťáků velkou výzvou. Jak se dá bojovat s vyrážkou, které snižují teenagerské povědomí? HPA® Lanolin můžete použít na jizvy po akné- poskytne jim extra dávku hydratace.

Suchá kůže

Suchá pokožka představuje běžný problém při změně hormonů (možná si to také velmi dobře pamatujete z těhotenství) a díky zvláčňujícím vlastnostem HPA Lanolinu ho můžete použít k hydrataci jakékoli suché kůže tak, jak byste použili nějaké tělové mléko.

 

Upozornění! Lansinoh neučinil žádné testování výše zmíněných použití a většina z nich byla poskytnuta na základě náhodného důkazu použitého našimi zákazníky. Pokud máte jakékoli obavy z použití HPA lanolinu nebo máte problémy s pokožkou, určitě byste měli jeho použití konzultovat s lékařem.