O nás - Lansinoh

O nás

Rasheda-Hagen

Naše rodina Lansinoh® začala svou cestu již před třiceti lety, když maminka – Resheda Hagen, založila společnost Lansinoh® v roce 1978 v Portlandu v Oregonu, poté co se jí narodilo první dítě. Resheda kojila, ale po několika dnech se její bradavky zapálily a hodně ji bolely. Nic z dostupných produktů jí nepřineslo úlevu a neochotně zvažovala odstavení. Lidmi v jejím okolí byla povzbuzována k tomu, aby pokračovala v kojení a byl jí doporučen lanolin. Ten ale nebyl v obchodech k mání.

Manžel Reshedy domů přivezl sklenici lanolinu z nemocniční lékárny. Resheda aplikovala lanolin na své bolestivé bradavky a cítila okamžitou úlevu. Její bradavky se v příštích dnech uzdravily a ona úspěšně kojila. Po své osobní pozitivní zkušenosti začala propagovat výhody “čistého lanolinu” jako léčbu bolavých bradavek pro kojící matky.

Lansinoh® byla založena v roce 1984, aby nabídla kojícím ženám čistější alternativu k produktům, které byly k dispozici pro bolavé a popraskané bradavky. Lansinoh® HPA® LANOLIN od té doby uklidňuje, léčí a chrání bolavé, popraskané bradavky již více než 30 let.

Lansinoh® se zavazuje, že vám pomůže co nejvíce využít kojení, podpoří vás během jeho výzev.  Čímž vám pomůže kojit tak dlouho, jak budete chtít.